Duplex ne shitje - lagja Emshir

Shitet nga: DA VINCI 21 Qer 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet duplex-i prej 130 m² ne lagjen Emshir. Eshte ndertes e re e ndertuar me material te kualitetit te larte dhe shume moderne.
Banesa gjendet ne katin perdhes dhe katin e I-re.

Qmimi: 120 000
Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 880 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim