Dy Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 19 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bedri Shala (Muhaxherve)
Sipërfaqe: 84.61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa nga 84.61m2, ne katin e 7-te dhe 8-in, ndertim i Pozhegu Brothers ne lagjen Bedri Shala (Muhaxherve). Banesat jane te gatshme per banim, ndertimi eshte shume profesional, zgjidhja e hapesires funksionale dhe e pershtatshme per jete sa me komode. Kushtet jane shume te mira ka uje 24h, ka kendin e lojrave per femije, parking per veture etj. Banesa ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor

Dokumentacion te rregullt, perkthimi te Noteri.
Qmimi eshte 750 euro m2
Te interesuarit kontaktoni ne nr.
049/505609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim