Dy banesa 80m2 ne Dardani!Delta

Shitet nga: Delta 05 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne Prishtinë, ne lagjen 'Dardania', përball stacionit te autobusëve. Gjithsej 2 banesa me nga 40 m2, kati përdhes dhe podrum. Banesat janë te rinovuar dhe kanë mundësin e kthimit ne lokal biznesi. Çmimi 75.000 €
Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim