Dy banesa ne Kalabri Kati3 Kulla6 "AKS

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 28 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne Kalabri ne bllokun 6,
Banesat ne katin e trete jane gjithsej dy banesa. Banesat kane siperfaqe prej 84 m2 dhe jane komplet te mobiluara.
Pershkrimi: Sallon, Kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo terase.
Qmim i banesave sipas marrveshjes.
Dy banesa jane te një pronari te vetem dhe ne raste te blerjes se dy banesave qmimi eshte ma shume i diskutueshem
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim