Dy banesa ne lagjen kalabria 66.8 dhe 65 m2

Shitet nga: riza 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten dy banesa ne lagjen e re kalabria, banesat jane nderuar nga Fitorja, objekti 1 dhe 2.

Banesa 1 ka 66.8m2 e gatshme per banim, kati 1, posedon dhome gjumi dhome dite kuzhin terase banjo corridor, parking te mjaftueshem per vetura qmimi 710 euro m2,

Banesa 2 me 65 m2 gjendet ne katin 7 dhe posedon dhome gjumi banjo ballkon kuzhin salon e koridor, e re dhe e gatshme per banim, qmimi 650euro m2

banesat kane leje ndertimi, perkthimi I menjehershem, uji rryma 24 ore te siguruara dhe parking I mjaftuar dhe I rezervuar per te gjithe. Vetem bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim