Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash.
Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesat janë bashkuar dhe është bërë një banesë e madhe 130m2 dhe janë në katin e I-rë.
Banesa shiten edhe ndaras. Çmimi për metër katrorë 1000€/m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë ( me trepezari )
2. Shpajza
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka ekstra të renovuara Parketin, Roletne, Klimë si dhe dyert të gjitha të vendosura ekstra.

ID e shpalljes: 10058

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa; Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim