Dyer per dhomave - Me pakic dhe Shumicë

Shitet nga: DizajnCompany 26 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 243 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Dyer per dhomave - Me pakic dhe Shumicë

Dizajn Company
Dizajn Company eshte kompani e specializuar ne shitjen dhe montimin e dyerve, laminatit , shkalleve te tevanit, dritare kulmi, dyer te blinduara etj, te gjitha keto te provuara me cilesine me te larte dhe te dizajnuara eksluzivisht për tregun Kosovar.
Dizajn Company operon si perfaqesues i brendit te njohur boteror SOLO DOR, per dyer te brendshme!
Kompania Dizajn, ofron per klinetet e vet produkte nga me ekonomiket deri tek me cilesoret per te gjitha hapesirat dhe ambienetet, me te vetmin qellim-te bejme jeten tuaj me te thjeshte dhe me te bukur!
Na vizitoni ne rrugen "Skenderbeu" Podujeve, si dhe na kontaktoni ne keta numra: -37744/162-662 +37744/946-077; +37744/149-316 ne web faqen : dizajn-ks.tk si dhe ne facebook Dizajn Company!
Pervoja ne pune, cilesia e larte dhe cmimet e favorshme jane vetem disa nga atributet e kompanise Dizajn!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim