EMSHIR 6 BANESA IDENTIKE NGA 56M2 KATET 1-6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
SHITEN 6 BANESA IDENTIKE NE OBJEKTIN E NJEJTE NGA 56M2. KATET 1-6

ÇMIMI 730€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim