EuroStil - Banesa dhe lokale ne shitje

Shitet nga: Veton 27 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Mati 1
Komuna: Prishtinë
Gjindemi ne lagjen e spitalit Mati1 rruga " Lot Vaku " objekti ka dalje ne dy rrug si dhe ne rrugen kryesore kater trakshe te planifikuar e ashtu quajtura rruga "A". Ne afersi gjenden permbajtje te rendesishme te qytetit te Prishtines, siq eshte Qendra Klinike Universitare Kosoves, Fakulteti Teknik, Ministria e Tregtise dhe Industrise, Arkivi i Kosoves, Eulexi etj.

Objekti permban:
-Bodrumin
-Suterenin
-Perdhesen dhe
-7Kate

Ne Bodrum jan te organizuara parkingjet per banoret dhe nje pjes e tyre jan te destinuara per afarizem.
Ne Suteren poashtu jan te organizuara parkingjet, si dhe nje lokal.
Perdhesa eshte e destinuar per lokale afariste qe do te ishte me leverdi sidomos per shkak te pozites se objektit ne qytet.
Dhe pjesa e banimit nga kati 1 deri ne 7, sa i perket komunikimit ky objekt ka nje hyrje kryesore, shkallet si dhe dy ashensore. Katet 1-7 kan nga 6 banesa.

Tipi 1: 55.2m2 ( Sallon&kuzhine, nje dhome e fjetjes, nje banjo )

Tipi 2: 97.2m2 ( Sallon&kuzhine, tri dhoma te fjetjes ,nje banjo dhe nje wc )

Tipi 3: 78.5m2 ( Sallon&kuzhine, dy dhoma te fjetjes, nje banjo, dhe nje wc )

Tipi 4: 76.9m2 ( Sallon&kuzhine, dy dhoma te fjetjes dhe nje banjo )

Tipi 5: 75.3m2 ( Sallon&kuzhine,dy dhoma te fjetjes dhe nje banjo )

Tipi 6: 78.4m2 (sallon&kuzhine, dy dhoma te fjetjes, nje banjo dhe nje wc )

Po ashtu ka edhe Sheshin me plan rregullues ne shfrytezim te banorve.
Qetesia dhe privatesia e banoreve tone eshte gjithmone ne rend te pare. Pamja e juaj nga dritarja do t’iu ofroje gjithmone pamjen e bukur të oborreve dhe gjelberimit qe e rrethon kete kompleks.

Na ndiqni edhe ne Facebook: https://www.facebook.com/Euro-STIL-800608716702621/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim