FLM MERRJEP

Shitet nga: haki 07 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshojme banesen me qera ne bregun e djellit tek banesat e bardha,banesa perbehet prej

1 dhom gjumi
2 dhom pritje
3 kuzhine
4 banjo
5 shpajz
6 terase

banesa esht e mobiluar teresisht si dhe posedon paisjet electrike LAVATRIQE,SHPORET,FRIZ ,FRIGORIFER
esht shum e pershtatshme per banim ka pamjen e hapur para nuk ka objekte afer .

banesa gjendet tek maxi market afer bazes se RADIO TAXI VIP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim