Flat for Rent

Shitet nga: enver 09 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne rrugen Adrian Krasniqi afer ambasades Zicrres dhe Fames banesa ka sallon dhom gjumi kuzhin etj +38649445678.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim