GARSONIERËN URGJENTISHT (45 m2)

Shitet nga: Hysni Krasniqi 09 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bulevardi i dëshmorëve
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Garsoniera (45 m2) shitet urgjentisht dhe me qmim të volitshëm sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim