GARSONJERA NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: Simon 03 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET GARSONJERA NË FUSHË KOSOVË, TË AUTO SERVICE BESI REGLLAZH, TË BANESAT E OFICERËVE, KATI 5, ME SIPËFAQE 20m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 13.500Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim