Garsonierë me qera

Shitet nga: Bekimi 17 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet garsoniera e mobiluar me qera, gjendet ne rrugen Hysni Curri, mbrapa Shtepise se Pleqve. Garsoniera ka ngrohje qendrore e cila eshte e perfshire ne cmim te qerase. Larg qendres vetem 10 minuta, e pershtatshme per te punesuar dhe familjare. Leshohet per periudhen minimum 1 vjecare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim