Garsonier Kati 4, 50 m² 32.000 Euro (shengjin br..

Shitet nga: zani 19 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
shengjin bregdet brez i pare

Shengjin Lezhe, shes garsoniere ne bregdetin e bukur turistik te shengjinit, edhe ne kompleksin me te bukur ne shengjin, kompleksi adriatik.pallati i Blu Mare(s).pamje nga piaza dhe parku,me hipotek,kat i 4, 2 ashensore,e mobiluar,per cdo sezon mund te perfitoni rreth 2500euro te ardhura nga pushuesit turiste. cmimi 32000euro.0682740041


Cel. : 0682740041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim