Garsonier në shitje në Ulpianë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 07 Pri 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet garsoniera ne Ulpiane kati 2 me 20 m2 e renovuar dhe e mobiluar çmimi 38.000euro i negociushem.
www.intercapital-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim