Garsoniera ne shitje ne Prishtine

Shitet nga: Doni 31 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane dhe Bregu i diellit Prishtine
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shiten tri garsonjera ne Prishtine
1. Ne Ulpiane afer AAK kati i dyte me 21m2 me cmim 33000 euro
2. Ne Ulpiane kati i peste afer kolegjit Pjeter Budi me 33m2 me cmim 39000 euro
3. Ne Bregune Diellit afer shf Ismail Qemali me 32m2 me cmim 44000 euro kati i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim