Garsoniere 35m2 ne qender te qafa!Delta

Shitet nga: delta 03 Gsh 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Ka nje dhome dhe kuzhinen me ndarje harmonikeNdodhet te ndertimet e vjetra te zyret e Ldk.Ka qira prej 180€,ka 35m2 neto cmimi 37.000(i diskutueshem).Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim