Garsoniere me qera Mbrapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Afrim 29 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Prej 1 Qershorit leshohet banesa me qera, banesa gjendet mrapa Teatrit Kombetar ne Rr,, Shaban Polluzha '' 5 min nga Teb Banka, Banesa eshte e gatshme per banim dhe gjendet ne katin e 7, Ashensori punon dhe mirmbahet ne menyr te rregullt nga nje shtepiak, preferohet per qift apo student,
Banesa mund te shiqohet qe nga sote dhe munde te lajmroheni ne kete nr, te tel. 044-183-699.


Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim