Garsoniere me qera ne Prishtine

Shitet nga: enver 05 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
leshoi nje garsoniere ne lagjen Qafa e rregulluar me mobilim optimal dhe kushte te mira banimi
eshte e pershtatshme per dy persona.Do te jete edhe interneti ne disponim.Garsoniera ka hyrje te vecant dhe pos qeras paguhet edhe rryma e shpenzuar sipas njehsorit te vecant.Shiqimi eventual pas ores 17 diteve te punes.Cmimi eshte 120 euro dhe pagesa behet me fillim te shfrytzimitVendodhja prapa marketit Albana ne kuader te shtepise private ne katin perdhese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim