Garsonjera ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 01 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa-garsonjere ne Ulpiane me siperfaqe prej 26m2 me dokumentacion,ndersa faktike ka 35m2 me zgjerim.Banesa eshte e renovuar dhe gjindet ne katin e IV.Çmimi:38.000 euro i negociueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim