Garsonjere me qira ne Bregun e Diellit

Shitet nga: ismet krasniqi 23 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj gasaonjer me qira ne Breg te Djellit afer Ambulances gasonjera posedon banjo koridor dhe ballkon eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim