Garsonjerk me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: besim 07 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj gasonjerken me qera ne bregun e diellit afer rruges b eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore non stop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim