Garsonjerke

Shitet nga: Besim 11 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Ulpiane te Fontana kati 2 , posedoj dokumentacionin dhe blersi mund ta perkthej menjeher. cmimi 35 mije euro i negociushem. kontakti : 044165709 dhe 049900979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim