Gasomjere me qira Ulpian dhe Qendra tregtare Bre..

Shitet nga: alban 31 Gsh 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Gasonnjere ne ULPIAN 23 METRA E RENOVUAR DHE MOBILUAR KOMPLET
CMIMI 160

045600199

049228229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim