Gasonjera

Shitet nga: Beni 19 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 26 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjentisht banesa gasonjerë , e cila gjendet te tregu ne Ulpiane,me saktesisht afer "CITY POINT-it" apo te Furra “Graniti”.Eshte ne katin perdhese,perbehet nga nje hapesire/dhome,kuzhina dhe banjo.
E pershtatshme per banim komod te ndonje qifti,por mund te shfrytezohet edhe si zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim