Gjenerator prodhim anglez

Shitet nga: Xxxx 23 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shes gjeneratorin prodhim anglez te dhenat i shihni ne foto dhe per info me te hollesishme ne ne e tel 044125819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim