Godine Rezidenciale Turistike tek :Gjiri i Lalzi..

Shitet nga: Fatos Dinaj 04 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten apartamente ne nje godine rezidenciale turistike qe ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Godina eshte 3 kate plus 1kat nentoke per parkim. Apartamentet variojne nga 65 meter deri ne 84 meter. Apartamentet jane te ndryshme 1+1 dhe 2 +1. Godina eshte 300 metra larg nga deti dhe ku ndodhet pas pishave me nje pamje te mrekullueshme te pishave. Gjithashtu godina eshte e rrethuar me peme frutore. Nje element i rendesishem eshte qe godina eshte e paisur me kamera sigurie dhe sistem alarmi. Cmimet e apartamenteve alternohen nga 750€-800€ . Godina eshte ne mbarim .Adresa: Gjiri i Lalzit 200 metra pa vajtur tek Rrethimi i Arabit . Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0682189944 ose 0697377775. Ju mirepresim!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim