IMMKOS - Shitet Banesa afër Farmed-it në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 16 Krr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesën afër Farmed-it në Prishtinë me 104m2,banesa është e gatshme për banim dhe është në katin e dytë.
Banesa ka këtë përbërje:
3 dhoma gjumi,sallon dhe ballkon.

Ka mundësi ndërrimi me banesë më të vogël ose veturë në vlerë prej 10.000 - 15.000 Euro.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim