IMMKOS - Shitet banesa në lagjën Lakrishtë në Pr..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 16 Krr 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Banesën në lagjen Lakrishtë në Prishtinë me 126m2 në katin e 5,Banesa ka këtë përbërje: tri dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,dy banjo dhe dy ballkona.

Çmimi është 790 Euro m2.


Zyra për Patundshmëri "immKos"në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim