IPET BANESA ME QIRA PER ZYRE OSE BANIM NE QENDE

Shitet nga: PRONARJA 06 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender perball shtatores BILL CLINTON,banesa eshte e posa e renovuar stil europian banesa posedon klimatizim, roleta ,ngrohje qendrore nga qyteti dhe me energji elektrike . Banesa posedon camerat, alarmin , vodafonin , kabllovik internet etj. Banesa mund te percillet edhe permes telefonave kudo qe ndodhesh .Banesa leshohet per zyre ,per noter per agjension per banim per nderkombtar Ka pozite te mire aktraktive dhe frekuentale per njerzit . ka pozit te mir per reklamimin e ndonje firme apo ndonje perfaqsie te firmes apo reklamim te ndonje malli etj .Ka edhe parking te mjaftueshem 24h me roje. Per me shum info kontakt nr 044-59-59-18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim