IPET BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT KATI I P..

Shitet nga: Niki 25 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT PERBALLE BANESAVE TE BARDHA TEK POZHEGU BROTHERS. KATI I PARE, 60m2.
E MOBILUAR NE TERESI DHE UJE 24 ORE.
NDERTIM I RI. OFROHET PER QIFTE OSE FAMILIAR.
QMIMI I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim