IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT KATI I ..

Shitet nga: Niki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT. KATI I PARE
70 M2+15M2 TERASE, E MOBILUAR NE TERESI DHE ESHTE NDERITIM I RI
UJE 24 ORE .OFROHET PER QIFTE DHE FAMILIAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim