Imobanimi

Shitet nga: DA VINCI 25 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Prishtinë
Agjensioni 'Imobanimi' mundeson qiradhenje dhe qiramarrje te banesave, shtepive, lokaleve, etj... ne: Ulpiané Dardani Emshir Lagje e Spitalit Bregu i Diellit Lagje e Muhaxhereve Sllovenia Sportit Aktash Qender Mati 1 Areberi ( Dragodan )... Banesat duhet te jene te pa ose te mobiluara me kete renditje: Sallon, kuzhiné, nje ose me shume dhoma gjumi, banjo, ballkon, etj... Banesat leshohen kryesisht per familjar, qifte, nderkombetar etj... Kontakti: Tel / viber: 045 951 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim