Ipen banesat me qera te Kolegji Fama

Shitet nga: Nasuf 05 Pri 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Ende kemi banesa per student me qera.
Banesat jane dy dhe tre dhomshe
Risi ende ka vende te lira dhe qmim shum i volitshem.
Eja dhe shiqo banesat dhe bisedo me Zotri Lumin per kushtet tjera sidhe mundsit tjera, gjithmon ne iteresin e tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim