Ipen banesat me qera te kolegji fama

Shitet nga: Nasuf Zejnullahu 14 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesat me qera te kolegji fama per student.te intersuarit mund te tel; 045272705
Qmimi este shum i voliteshem dhe mund te bisedohet me pronarin drejt-perdrejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim