Ipen me qira banesat ne në Kompleksin e NARTELIT..

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 25 Tet 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
IPEN ME QIRA BANSAT NE KOMPLEKSIN E BANESAVE TE NARTELIT NE KALABRI.
Banesat kane nga Dy dhoma gjumi, Sallonme kuzhine, banjo dhe terase,
BANESAT KANE NGA 70M2 DHE JANE TE GATSHME PER BANIM. KOMPLEKSI I BANESAVE ESHTE NJë NDER KOMPLEKESET ME TE BUKURA NE QYTET ME RRYM DHE UJE 24 ME 24ORE NON STOP/
Banesat do te mobilohet te gjitha. KPOSEDON EDHE PARKING TE MJAFTUESHEM PER BANORET E KOMPLEKSIT..
PER QDO INFORMATE KONTAKTONI NEnr tel, 045 903 902 ose 044 361 089
ME RESPEKT NSH AKS AGENCY
E-MAIL aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim