Ipet Banesa me qira, Sallon Kuzhin dy dhoma gjum..

Shitet nga: Arben 19 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen bregu i djellit afer stacionit nr4
Banesa eshte e renovuar kohet e fundit .
Banesa posedon sallon kuzhin si dhe dy dhoma gjumi banjo.
per info te tjera kontakto ne numrat e telefonit
044/049 260276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim