Ipet banesa me qera mbi ministrin e shendetsis D..

Shitet nga: Banesa me qera mbi ministrin e shendetsis 13 Gsh 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit:
For RENT apartment 70m2 Arberia neighborhood, 2 floor, of this composition:
2 Bedroom furnished
1 Living room
1 Kitchen with dining room complete with the necessary elements
1 Bathroom with 500L extra water tank
The flat is in good condition, with luxurious Internet and digital TV ,elevator 7 min walk to center of the city of Prishtina
I am interested in international preferably a serious tenant who understands the terms and conditions of tenancy.deposit required
For any further information or visit the apartment can call on the phone at any time one month rent deposit is require 049 411 610 044 506 180.


*****************************************************************************************************Lëshohet banesa 70m2 me QIRA në lagjen Arbri mbi ministrin e shendetsis lire në katin e 2 me këtë rendtije:
2 Dhoma gjumi të mobiluara me shtretër dopio
Sallon apo qëndrim ditor i kompletuar
Kuzhinë e kompletuar me tavolin buke si edhe elemente të nevojshme
1 Banjo - me rezervar 500L uji ,
ballkoni si edhe shpajzi
Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze. Nxemje qendrore . Lifti Inventari i banesës duke përfshirë dhe pajimet e kuzhinës si dhe ato shtëpiake janë të reja. Internet dhe kabllovik afer dyqanet , 7 min kemb qendra
Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz preferencialisht ndërkombëtar i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes.
Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës mund të thërrisni në telefon në çdo kohë.. Depozita e obliguar
044 506 180
049 790 246
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim