Ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15..

Shitet nga: bashkim 24 Shk 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne breg te diellit afer banesave te bardha 200 metra larg stacionit nr 4 banesa posedon 2 dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjon shpajzin dhe 2 ballkone banesa eshte e pamobiluar qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim