Ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15..

Shitet nga: bashkim 26 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banes me qira ne breg te diellit afer banesave te bardha 200 metra larg stacionit nr 4 ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjon shpajzin dhe dy ballkone banesa eshte e pamobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim