Ipet banesa me qira 60m2 ne Prishtine ,lagja Kal..

Shitet nga: Toni 17 Mar 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira per familjar. Banesa gjendete në lagjën e Emshirit (Kalabri) objekti i Fitores në Prishtinë me shiqim nga jug-lindja, me 60m2. Banesa eshte e re dhe e pa banuar gjere me tani ,e cila ka nje dhome dite me kuzhine, dhomen e fjetjes , banjon e kompletuar, koridori dhe terasa e madhe, kati 5 (peste). Banesa nuk eshte e mobiluar. Hyrja ne ndertese dhe lift eshte me kartel elektronike. Objekti eshe ideal per banim ne qetsi me familje. Lagja ku ndodhet objekti eshe e urbanizuar (afer objekteve te “Arabve”) me infrastrukture te rregulluar (rruga e asfaltuar, parkingu i rregulluar) si dhe shitore perrreth.

Çmimi sipas marrveshjesë.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne telefonat:

tel. 045440729 dhe 044169954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim