Ipet banesa me qira ne bregun e diellit

Shitet nga: Daut 11 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma dhe eshte teresisht e mobiluar A-ZH.Ka 41 m² si dhe ka uje dhe nxemje qendrore 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim