Ipet banesa-penthaus me qera qender, afer sheshit

Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 14 Krr 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me Qera e cila gjendet te kafet e vogla!
Banesa (PENTHOUSE) ka një dhomë gjumi,një dhomë dite,kuzhinen, banjo dhe nje teras prej 50 m2 me pamje prej qytetit dhe parking


TEK KERKIMI MERRJEP: ÇFAR KERKON? SHTYPNI “VIRTYTI” pastaj "KËRKO" DHE DO TE HAPEN TE GJITHA OFERTAT NGA AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI "VIRTYTI"

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë
Tel: 044/ 524 163
Web: www.virtyti.com
ë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim