Ipet lokali 300m2 me qera te Kolegji Fama

Shitet nga: Nasuf zejnullahu 19 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet lokali me qera i cili gjendet te kolegji fama dhe edhte i pergaditur per cfardo vep ,,,, mund te perdoret.
Lokali mund te vizitohet dhe te shifet per cdo dite , Ai gjendet nen nji ndertes 7 kate banim ne rrugen 13 Gustav Major ball per ball me kolegjin fama.
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim