Ipet lokali me qera te kolegji fama

Shitet nga: Nasuf 15 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet me qera lokali me nji sip te madhe te kolegji fama
lokali mund te perdoret per,center call, Zyre per avokat, Per mesim plotsus, vetesherbim, caffene ( e cila eshte e paisur)
lokali eshte ne gjendje te mir dhe puna mund te fillon me nji her.

Qmimi sipas marveshejes dhe kohe zgjatejes, dhe bisnesit qe operon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim