Ipet me qera banesa afer fakulltetit teknik

Shitet nga: Nori 25 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet afer fakulltetit teknik -Banesa ka nje dhom me kuzhine , dhome gjumi, koridor , banjo dhe ka nxemje qendrore
-Uje dhe rryme 24h.

Per info kontakto : o45 337 684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim