Ipet me qera banesa në Arbëri N.SH. - "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera Banesa e cila është me kushte moderne dhe komplet e mobiliuar.
Hyrja kryesore e kompleksit banesor është me sistem të alarmit, ka dy dhoma të fjetjes, salloni, kuzhina, të gjitha të mobiluara, një banjo, një makinë të larjes si dhe rezervar 2000 L .

Kyqje interneti, kyqje telefonike, anten satelitore, LCD TV, Hfi Studio, DVD player,
nxemje qendrore, pamje atraktive e qytetit .

Pamja e shtëpisë është nga lindja dhe perëndimi, ballkoni nga lindja me pamje shume të bukur nga qyteti. Lagjia është shumë e qetë...
Afër shtëpisë është ambasada Qeke e cila ka roje 24 ore prandaj dhe siguria është në nivel të lartë.
Rryma nuk ndalet sepse lagjia është në kategorinë A.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim