Ipet me qera banesa ne Kodren e Diellit- AKS AGE..

Shitet nga: AKS AGENCY 03 Gsh 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT PERBALLE BANESAVE TE BARDHA TEK POZHEGU BROTHERS.
KATI I PARE, 60m2. E MOBILUAR NE TERESI DHE UJE 24 ORE.
NDERTIM I RI. OFROHET PER QIFTE OSE FAMILIAR
QMIMI 250 EURO/MUAJ.

Na kontaktoni ne nr 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim