Ipet me qera banesa ne Rr Bajram Kelmendi S=1

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa ne Rr. "Bajram Kelmendi" ne Prishtine
Mund te themi lirisht objekti me i mirë në Prishtine.
Kamerat e sigurise, nje vendparkim nën objekt (bodrum) , uje 24 ore, ashensori modern, me pastrim gjeneral te objektit dy here ne jave, shkallet kunder zjarrit ( me nje fjale objekt sipas standardeve)
Banesa eshte e mobiluar me tri dhoma gjumi, banjo moderne plus nje toilette vecmas (me e vogel) , nje ballkon, kabllovik, wereles, antene satelitore, klima etj
Cmimin e vleresoj 850 euro perfshire te gjitha shpenzimet jane te pronarit ( rryma, uji, higjidena, kartelat për ashensor dhe parking, pastrimin e objektit dhe pagesat tjera shtese) .
Per informacione me teper po ju japim disa foto ne kete link.
Me respekt:
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim